Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Wydarzyło się

Mali artyści

Utworzono dnia 23.05.2024

Pani bibliotekarka odwiedziła Skrzaty i Biedronki i zaproponowała małe warsztaty artystyczne. Podążając za instrukcjami i z niewielką pomocą, dzieci wykonały piękne, wiosenne zakładki. Radość z wykonanej samodzielnie pracy była ogromna.

czytaj dalej na temat: Mali artyści »

Filie dzieciom w Tygodniu Bibliotek

Utworzono dnia 18.05.2024

W maju tradycją się już stało, że charakter większości spotkań nadaje Tydzień Bibliotek. Tak było też na Filiach dzieciom, gdzie uczestnicy mieli za zadanie zrobienie maleńkich książek - notatników.

czytaj dalej na temat: Filie dzieciom w Tygodniu Bibliotek »

Skąd się wzięły biblioteki?

Utworzono dnia 13.05.2024
Z okazji Tygodnia Bibliotek klasa I a ZSP nr 1 została zaproszona na prelekcję o historii bibliotek. Dzieci poznały różne materiały i sposoby zapisywania informacji, dowiedziały się, gdzie, kiedy i jakie zakładano biblioteki i zobaczyły najciekawsze dziś istniejące, jak np....
czytaj dalej na temat: Skąd się wzięły biblioteki? »

Skrzaty i Biedronki w bibliotece

Utworzono dnia 13.05.2024
W Dniu Bibliotekarza filię w Kozłowej Górze odwiedziły Skrzaty i Biedronki czyli przedszkolaki z Iskierki. Dzieci wysłuchały krótkiej pogadanki o tym, jak korzystać z biblioteki, a potem zrobiły niespodziankę pani bibliotekarce, składając jej życzenia i wręczając...
czytaj dalej na temat: Skrzaty i Biedronki w bibliotece »

Iskierka i Muminki

Utworzono dnia 02.05.2024
W kwietniu bibliotekę odwiedziły przedszkolaki z Iskierki. Wysłuchały opowieści o przygodach Muminka w lesie, a potem tradycyjnie buszowały w księgozbiorze. Tym razem jednak owo buszowanie zakończyło się wypożyczeniem kilku książek, które będą czytane w przedszkolu. 
czytaj dalej na temat: Iskierka i Muminki »

Tulipanowy ogród

Utworzono dnia 10.04.2024
Cykliczne spotkania "Filie dzieciom" w Kozłowej Górze były ostatnio bardzo wiosenne. W przydomowych ogródkach, a u nas na spotkaniu plastycznym pojawiły się piękne tulipany. Miniaturowe rabatki będą z pewnością wspaniałą ozdobą klasy.
czytaj dalej na temat: Tulipanowy ogród »

Kalendarium