Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Wydarzyło się

AKTUALNOŚCI:

Wizyta w bibliotece

Utworzono dnia 13.07.2022

Jeszcze przed wakacjami bibliotekę odwiedzili uczniowie klasy I, którzy zapoznali się z systemem bibliotecznym i zasadami, które obowiązują w bibliotece

czytaj dalej na temat: Wizyta w bibliotece »

Święto biblioteki

Utworzono dnia 19.05.2022

Przedszkolaki przekonały się, że w bibliotece można odkryć cały świat. Święto bibliotek było okazją do spotkania się w bibliotece. Kilka zasad i można było buszować wśród półek. Czytanie to kilka minut wyciszenia i dobrej zabawy. Okazało się również, ...

czytaj dalej na temat: Święto biblioteki »

Zajączki z rączki

Utworzono dnia 14.04.2022
W marcu tak dobrze się bawiliśmy, a tu już kwiecień. Z okazji nadchodzących świąt razem z przedszkolakami robiliśmy "zajączki z rączki". Zabawę umilił drobny, czekoladowy poczęstunek. Życzymy wszystkim spokojnych świąt. 
czytaj dalej na temat: Zajączki z rączki »

Ferie w Filii nr 4

Utworzono dnia 28.02.2022
W czasie ferii kibicowaliśmy olimpijczykom. Najmłodsi poznali różne sporty zimowe. Stworzyliśmy zimowy pejzaż oraz wesołe bałwanki.
czytaj dalej na temat: Ferie w Filii nr 4 »

Świąteczna choinka

Utworzono dnia 23.12.2021

Zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich czytelników Filii nr 4. Dziękuję wychowawcom i przedszkolakom za cały rok współpracy. To dzięki wam choinka jest taka piękna ;-)

czytaj dalej na temat: Świąteczna choinka »

Wakacje z biblioteką

Utworzono dnia 30.07.2021
W czerwcu i w lipcu spotykaliśmy się na placu zabaw z przedszkolakami z Dąbrówki Wielkiej. Była to doskonała okazja, by poczytać ciekawe książki dostępne w Filii nr 4. Przy okazji planowaliśmy wakacyjne wyjazdy, udało się też zrobić czerwcowe kwiaty.
czytaj dalej na temat: Wakacje z biblioteką »

Kalendarium