Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Beskidy - góry, do których zawsze chce się wracać

Utworzono dnia 15.05.2017
Czcionka:

Mamy to szczęście żyjąc na Śląsku, że blisko nam do gór. Nie trzeba jechać bardzo daleko by odkrywać piękne miejsca - często okazuje się, że wiele z nich mamy dosłownie w "zasięgu ręki". Beskidy to miejsce wyjątkowe. Góry zachwycają swym pięknem i prostotą. 

Na spotkaniu opowiem o mojej cały czas trwającej przygodzie z Beskidami, a także o tym jak się w nich zakochałam. Jak zaplanować jednodniową trasę lub weekend? O czym nie zapomnieć podczas górskich wędrówek, jak spakować plecak na wyjście w góry oraz jak bezpiecznie po nich chodzić? Solo czy ze znajomymi? Co czeka nas w górskich schroniskach a także o tym jak powinniśmy się ubrać na takie wyjście. 

Czeka Państwa mieszanka różnych historii, będzie wesoło ale także i poważnie. Góry potrafią zaskakiwać. Potrafią to zrobić nawet Beskidy. Serdecznie zapraszam do świata gór, które mamy tak blisko nas.

Spotkanie poprowadzi podróżniczka i mieszkanka Piekar Katarzyna Irzeńska. Zapraszamy!
Biblioteka Centralna, ul. Kalwaryjska 62 D, 3.06.2017, godz. 20:00.Beskidy - góry, do których zawsze chce się wracać

Utworzono dnia 16.06.2017, 09:56

Spotkania i prezentacje o Beskidach prowadzone przez Katarzynę Irzeńską (Obserwatorium podróży) oraz Beatę Kanię (Książnica Beskidzka) w ramach projektu "Podróże dalekie i bliskie".

Kalendarium