Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Warsztaty "Zmieńmy wspólnie naszą bibliotekę"

Utworzono dnia 28.03.2017

Zapraszamy do udziału w warsztatach  mieszkańców, użytkowników biblioteki, przedstawicieli samorządu, pracowników instytucji miejskich oraz członków lokalnych organizacji społecznych, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami na temat funkcjonowania biblioteki w ramach akcji Masz Głos.

W trakcie dwugodzinnych warsztatów, służących wypracowaniu najlepszych rozwiązań zarówno dla mieszkańców, jak i biblioteki, zastanowimy się nad obszarami działalności, które wymagają zmiany lub nowego spojrzenia z perspektywy mieszkańców i użytkowników biblioteki.

Warsztaty odbędą się 6 kwietnia 2017 r. o godz. 16:30 w Bibliotece Centralnej, przy ul. Kalwaryjskiej 62 D (sala na dole).

Liczymy na Państwa udział. Aby łatwiej nam było przygotować się do spotkania prosimy o zgłoszenia poprzez formularz onlinepod nr tel. 32  767 59 75 lub mailowo: instruktor@biblioteka.piekary.pl

Jednocześnie informujemy, że piekarska biblioteka ubiega się o nagrodę Super Samorząd, przyznawaną od 2011 roku, której  nazwa nawiązuje do idei samorządu rozumianego jako wspólnotę mieszkańców. Nagroda jest wręczana zarówno organizacjom i grupom mieszkańców uczestniczących w akcji Masz Głos, jak również współpracujących z nimi władzom lokalnym.

Warsztaty "Zmieńmy wspólnie naszą bibliotekę"

Utworzono dnia 07.04.2017, 11:10

Kalendarium