Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Biblioteka Podróżnika | Korea | Łukasz Zimnoch

Utworzono dnia 13.02.2024

14 marca 2024 roku inaugurujemy w naszej bibliotece nowy cykl spotkań pn. "Biblioteka Podróżnika". Na początek wspólnie ze Stowarzyszeniem Wrazidlok zapraszamy wszystkich chętnych na podróżniczą prelekcję dr. Łukasza Zimnocha pt. "Kolory, smaki, smoki. Opowieść o zdumiewającej Korei". 

Korea Południowa to fascynujące państwo w Azji Wschodniej, znane z harmonii tradycji i nowoczesności. Bogata kultura, oryginalna kuchnia, piękne krajobrazy, architektura i dynamiczne miasta czynią ją atrakcyjnym miejscem do odkrywania. Podróż do tego kraju odbył dr Łukasz Zimnoch, który z przyjemnością podzieli się swoimi wrażeniami, opowieściami i fotografiami. Zapraszamy serdecznie!

14 marca 2024, godz. 17.30
Piekary Śląskie, Biblioteka Centralna, ul. Kalwaryjska 62d
Wstęp wolny!

dr Łukasz Zimnoch - prezes Stowarzyszenia Wrazidlok, pomysłodawca Szlaku Magnatów Przemysłowych, realizator widowisk multimedialnych w tym mappingowych, koncertów, pokazów mody. Rzecznik prasowy koncernu energetycznego, wyróżniony nagrodami indywidualnymi za osiągnięcia w obszarze public relations. Autor trzech książek: „Marketing dla naukowca i inżyniera”, „Po przebudzeniu”, „22 opowiadania”. Laureat stypendium Marszałka Województwa Śląskiego w dziedzinie kultury w 2022 roku, nagrody "Gracja" gminy Świerklaniec za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej w 2022 roku. W tym samym roku otrzymał także dyplom Marszałka Województwa Śląskiego za zasługi w rozwoju turystyki.

 

Kolory, smaki, smoki. Opowieść o zdumiewającej Korei

Utworzono dnia 15.03.2024, 10:56

Kalendarium

 


 

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 153

W poprzednim tygodniu: 775

W tym miesiącu: 1655

W poprzednim miesiącu: 3406

Wszystkich: 361073