Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Zapowiedzi

Czcionka:

MARZEC 2020

Biblioteka Centralna, ul. Kalwaryjska 62d​

2, 9, 16, 23, 30.03, godz. 14:00-16:00 Zajęcia komputerowe studentów UTW
5, 12, 19.03, godz. 12:30-14:30 Kurs komputerowy dla seniorów
3, 10, 17, 24, 31.03, godz. 17:45-18:45 Język angielski dla początkujących
4, 11, 18, 25.03, godz. 17:45-18:45 Język angielski dla zaawansowanych
6, 13, 20, 27.03, godz. 18:00-18:45 Zajęcia literacko-plastyczne „Pajacyk i Bajka”
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3.03, godz. 16:00 Warsztaty koralikowe ArtLab – grupa zaawansowana
4.03, godz. 9:00 Warsztaty regionalne dla uczniów MSP nr 12
4.03, godz. 16:00 Wernisaż wystawy filatelistycznej „75 lat KS Polonia”
5.03., godz. 17:00 Zabawy integracyjne dla dzieci z harcerzami ZHP

7.03, godz. 9:00 Warsztaty robotyki, gr. 3
10.03, godz. 10:00-12:00 Gry planszowe dla seniorów
11.03., godz. 17:00 Zabawy integracyjne dla dzieci z harcerzami ZHP​
12.03., godz. 17:00 Zabawy integracyjne dla dzieci z harcerzami ZHP
14
.03, godz. 9:00 Warszaty robotyki, gr. 1
14
.03, godz. 9:00 Warsztaty robotyki, gr. 2
20.03, godz. 9:30 Warsztaty „Wokół książki” dla przedszkolaków z MP nr 3
20.03, godz. 10:30 Warsztaty „Wokół książki” dla przedszkolaków z MP nr 3
21.03, godz. 9:00 Warsztaty robotyki, gr. 3
24.03, godz. 9:00 Zwiedzanie biblioteki i Izby Regionalnej dla dzieci z MP nr 12
25.03, godz. 15:30 Warsztaty regionalne dla Klubu Integracyjnego Promyk
26.03., godz. 17:00 Zabawy integracyjne dla dzieci z harcerzami ZHP
27.03, godz. 16:00-19:00 Planszówki w bibliotece
28.03, godz. 9:00 Warszaty robotyki, gr. 1
28.03, godz. 9:00 Warsztaty robotyki, gr. 2

Filia nr 1, ul. Leśna 22

26.03, godz.10:30  Klub Rękodzieła Artystycznego – Święta tuż, tuż …

​​Filia nr 2, ul. Bytomska 205a 

3.03, godz. 13:15 ''Wszyscy jesteśmy super!'' - zajęcia edukacyjne dla klasy I Katolickiej Szkoły Podstawowej
11.03, godz. 15:00 Festiwal Gier – spotkanie z grami dla każdego
19.03, godz. 9:00 ''Co Wy wiecie o swym świecie?'' - zajęcia edukacyjne w Miejskim Przedszkolu nr 1
20.03 Termin składania prac w Konkursie literacko – plastycznym '''Cudowna podróż z ...”
25.03, godz. 13:15 Dzień Czytania Tolkiena – uczniowie Katolickiej Szkoły Podstawowej
25.03, godz. 15:30 Kuferek Inspiracji
26.03, godz. 9:00 Spotkanie Klubu Książki
31.03 Rozstrzygnięcie konkursu ''Cudowna podróż z ...”

Filia nr 3, ul. Tarnogórska 49

5.03, godz. 11:00 Czytanki dla maluchów w ZSP nr 1
12.03, godz. 10:00 Klub Miłośników Literatury i Filmu – spotkanie członków i sympatyków
19.03, godz. 10:00 Filie dzieciom – spotkanie literacko-plastyczne dla dzieci w wieku 7-9 lat
26.03, godz. 11:00 Czytanki dla maluchów w ZSP nr 1

​​Filia nr 4, ul. Konstytucji 3 Maja 42

19.03, godz. 10:00 Spotkanie Klubu Miłośników Książki w F.4
26.03, godz. 9:00 Wielka Liga Czytelników. Mistrzostwa lokalne. Udział w obradach jury w półfinale szkolnym w MSP nr 11.

Filia nr 5, ul. Kosocińskiego 4

4.03, godz. 15:30 Zajęcia plastyczne „Laurka dla kobiet”.
5.03, godz. 11:00 Spotkanie z okazji Dnia Kobiet z paniami z Klubu Seniora „Nadzieja”, spotkanie zamknięte w Klubie Seniora
24.03, godz. 10:00 Lekcja biblioteczna MSP 15 „Poznajemy Polskę”.
27.03, godz. 10:00 Cykliczne spotkanie z Franklinem w MP 13.

​​Filia nr 6, ul. Partyzantów 2

3.03, godz. 17:00 Kreatywny wtorek – spotkanie dla dzieci
4.03, godz. 9:30 Woluminka w MP nr 10
5.03, godz. 9:30 Woluminka w MP nr 10
6.03 Ogłoszenie konkursu plastycznego „Wyczaruj wielkanocne jajo!”
21.03 Światowy Dzień Poezji (akcja promująca czytanie wierszy)
26.03, godz. 9:30 Klub Molików Książkowych w MP nr 11
31.03, godz. 17:00 Kreatywny wtorek – spotkanie dla dzieci

Filia nr 7, ul. Rycerska 15a​​

5.03, godz. 8:00 Wystawa prac plastycznych „Po prostu koci świat”
5.03, godz. 9:00 Głośne czytanie bajek w przedszkolu
6.03, godz. 16.00 Spotkanie dla pań Przy regale z okazji Dnia Kobiet
12.03, godz. 8.00 Dzień wody w klasie I
19.03, godz. 9.50 Dzień teatru w klasie II

Filia nr 9, ul. Jana Pawła II 81

3.03, godz. 11:00 Idzie bajka do przedszkola – głośne czytanie w MP nr 8   
4.03, godz. 11:00 Idzie bajka do przedszkola – głośne czytanie w MP nr 8   
10.03, godz. 11:00 Idzie bajka do przedszkola – głośne czytanie w MP nr 8   
11.03, godz. 11:00 Idzie bajka do przedszkola – głośne czytanie w MP nr 8   
13.03, godz. 16:00 Planszówki – gry bez prądu      
17.03, godz. 11:00 Idzie bajka do przedszkola – głośne czytanie w MP nr 8   
17.03, godz. 17:00 Esy floresy – zajęcia plastyczne dla dzieci
18.03, godz. 11:00 Idzie bajka do przedszkola – głośne czytanie w MP nr 8   
24.03, godz. 11:00 Idzie bajka do przedszkola – głośne czytanie w MP nr 8   
25.03, godz. 11:00 Idzie bajka do przedszkola – głośne czytanie w MP nr 8   
26.03, godz. 9:00 Konkurs czytelniczy : „Koralik Karolci” w MSP nr 1   
27.03, godz. 16:00 Planszówki – gry bez prądu   
31.03, godz. 11:00 Idzie bajka do przedszkola – głośne czytanie w MP nr 8   

Kalendarium