Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Letnia czytelnia

Czcionka:
 
 
Letnia Czytelnia Prasy zaprasza !
 
 
 
 
 
Czytanie prasy to pożyteczne zajęcie, które zaspokaja ciekawość,
dostarcza informacji, pogłębia wiedzę o świecie, pobudza do refleksji, relaksuje, czasem szokuje a czasem bawi. Jeśli do tego odbywa się w ciekawym otoczeniu to staje się prawdziwą przyjemnością. Właśnie taką „przyjemność” oferujemy wszystkim chętnym w naszej Letniej Czytelni Prasy, która usytuowana jest w ogrodzie bibliotecznym Biblioteki Centralnej przy ulicy Kalwaryjskiej 62 D. To zaciszne miejsce w centrum miasta jest do dyspozycji naszych czytelników od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 19, w soboty od 10 do 14.
    
Oczywiście w dobie elektroniki oprócz e-booka, audiobooka pojawiła się także e-prasa, czyli elektroniczne wydania "realnych" czasopism i gazet. Taką nowoczesną formę dostępu do prasy preferują najczęściej młodzi czytelnicy.

 
W tym zakresie także mamy propozycję dla naszych czytelników – zapraszamy do Letniej Czytelni, gdzie jest dostęp do szerokopasmowego Internetu i możliwość skorzystania z naszej czytelni ONLINE.
 
Zapraszamy do Letniej Czytelni zarówno dorosłych i młodzież, seniorów i mamy ze swoimi pociechami. Tylko u nas w przyjemnej scenerii, wśród zieleni i kwiatów, w ciszy zrelaksujesz się i „będziesz najlepiej poinformowanym” piekarzaninem.
 
To jedyne takie miejsce w naszym mieście – oaza ciszy i spokoju w samym centrum Piekar Śląskich.

Tak więc wszystkim zainteresowanym spędzeniem czasu w urokliwej Letniej Czytelni polecamy prasę ONLINE, a także w tradycyjnej formie z następujących bloków tematycznych:
 
  • Czasopisma kobiece
  • Czasopisma hobbystyczne
  • Czasopisma popularnonaukowe
  • Czasopisma kulturalne
  • Czasopisma społeczno-polityczne
  • Prasa codzienna
  • Prasa młodzieżowa i dziecięca


Do Państwa dyspozycji 50 tytułów gazet i czasopism w tradycyjnej formie !
 

ZAPRASZAMY

Letnia czytelnia

Utworzono dnia 23.06.2015, 10:51

Kalendarium