Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Wydarzyło się

AKTUALNOŚCI:

Czterolatki poznają Misia Uszatka

Utworzono dnia 13.11.2017
We wtorek 7 listopada bibliotekę w Kozłowej Górze odwiedziła kolejna grupa przedszkolaków; tym razem były to czterolatki. Również one wysłuchały opowieści o przygodach tegorocznego jubilata Misia Uszatka, a potem z energią buszowały po książkach.
czytaj dalej na temat: Czterolatki poznają Misia Uszatka »

Przedszkolaki u Misia Uszatka

Utworzono dnia 06.11.2017
Kolejna grupa przedszkolaków odwiedziła bibliotekę w Kozłowej Górze i wysłuchała opowieści o przygodach Misia Uszatka. Tegoroczny jubilat cieszy się niezmienną sympatią maluchów. 
czytaj dalej na temat: Przedszkolaki u Misia Uszatka »

Miś Uszatek kończy 60 lat

Utworzono dnia 25.10.2017
W środę 18 października Filię nr 3 odwiedziły przedszkolaki z ZSP nr 1. Wysłuchały opowieści o przygodach Misia Uszatka, który w tym roku kończy 60 lat. 
czytaj dalej na temat: Miś Uszatek kończy 60 lat »

Gacki, nocki i karliki

Utworzono dnia 25.10.2017
Na spotkaniu plastycznym z cyklu Filie dzieciom uczniowie klasy I b tworzyli nietoperze. Po krótkiej prezentacji tych sympatycznych zwierząt zaczęła się świetna zabawa, której efektem były urocze, uśmiechnięte, choć czasem zębate stworzonka.
czytaj dalej na temat: Gacki, nocki i karliki »

Wakacje w bibliotece

Utworzono dnia 08.08.2017
Wakacje w tym roku znów upłynęły nam pod znakiem lektury i przygody. Mroczne tajemnice zamku Hexbridge, warsztaty w Śląskim Ogrodzie Zoologicznym, wycieczka do parku w Świerklańcu wypełniły czas letnich spotkań.
czytaj dalej na temat: Wakacje w bibliotece »

Majowa łąka w bibliotece

Utworzono dnia 26.05.2017
Choć pogoda nie sprzyjała, to w bibliotece pięknie zakwitły majowe łąki. Kolorowe kwiaty i motyle przyniosły radość w ten ponury i deszczowy dzień. Teraz te piękne łączki będą ozdobą klasy i biblioteki. 
czytaj dalej na temat: Majowa łąka w bibliotece »

Kalendarium