Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Wydarzyło się

AKTUALNOŚCI:

Poznajemy bibliotekę

Utworzono dnia 02.10.2018
Przedszkolaki poznały już swoich opiekunów , koleżanki i kolegów. Przyszedł czas by poznać bibliotekę. Dzień przedszkolaka był okazją do "słodkiego" spotkania z najmłodszą grupą słoneczek, a "Dzień głośnego czytania" uczciliśmy w pozostałych...
czytaj dalej na temat: Poznajemy bibliotekę »

Lato w bibliotece

Utworzono dnia 03.09.2018

Lato w bibliotece kręciło się wokół gier umysłowych i planszowych. Bawiliśmy się na placu zabaw kolorową kredą, odpoczywaliśmy przy wesołej lekturze. Wykonaliśmy nowe fajne przedmioty z butelek plastikowych. 

Święto naszych mam

Utworzono dnia 01.06.2018
Uczciliśmy święto naszych mam robiąc niezwykłe kwiaty - kaktusy, praca z innym materiałem dała nam dużo radości i nowych wrażeń. Tęcza to ciekawe zjawisko  i okazało się, że można ją też wyczarować na papierze. Misie wykonały bardzo kolorowe prace.  
czytaj dalej na temat: Święto naszych mam »

Serca dla czytelników

Utworzono dnia 16.05.2018

8 maja w Filii nr 7 zagościły "serca dla czytelników". Ten drobny upominek był podziękowaniem dla wszystkich, którzy odwiedzają naszą bibliotekę. Nastąpił miły moment rozdania nagród w konkursie na najlepszą okładkę książki. Prace zostały wystawione, a...

czytaj dalej na temat: Serca dla czytelników »

Obchody Dnia Książki

Utworzono dnia 27.04.2018

W ramach obchodów Dnia Książki został ogłoszony konkurs plastyczny. Prace nadeszły, jury ocenia, a już w maju rozwiązanie konkursu na okładkę mojej ulubionej książki. 

czytaj dalej na temat: Obchody Dnia Książki »

Wiosna z książką

Utworzono dnia 23.04.2018
Kwiecień kojarzy się z wiosną i z książką. Przedszkolaki wysłuchały wiosennych opowieści. Z kl. III  napisaliśmy całkiem niezłe opowiadanie o wiośnie i wycieczce szkolnej. Zaś grupa Biedronek nadchodzący Dzień Ziemia uczciła robiąc papierową jaskółkę.
czytaj dalej na temat: Wiosna z książką »

Kalendarium