Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Zasady zdrowego żywienia

Utworzono dnia 29.01.2018
Czcionka:

Pierwsze spotkanie już 14 lutego o godzinie 17.00 w Bibliotece Centralnej przy ulicy Kalwaryjskiej 62 D. Wstęp wolny!

Rozpoczynamy cykl comiesięcznych spotkań dietetycznych dla dorosłych, w których uczestnicy poznają zasady zdrowego żywienia. Pokażemy, jak dobrze i racjonalnie komponować posiłki. Pierwsze spotkanie będzie na temat zdrowych nawyków żywieniowych, a na każdym kolejnym będą prezentowane informacje w węższych dziedzinach. Na tematykę kolejnych spotkań wpływ będą mieli sami uczestnicy. W zależności od ich potrzeb, będą poruszane coraz to nowe tematy. Spotkania prowadzić będą specjalistki z  oddziału Naturhause w Piekarach Śląskich.

Osoby prowadzące:

Dietetyk  Klaudia Alcer

"Jestem Dietetyczką Naturhouse od 2015 roku. Praca z ludźmi dostarcza mi wiele pozytywnej energii. Radość innych z pokonywania własnych barier, docierania do celu, walki o zdrowie i lepsze samopoczucie daje i mi wiele satysfakcji. Ważną misją mojej pracy jest poprawa zdrowia szerszej społeczności. Z chęcią uczestniczę w akcjach promocji zdrowia: szkolę dzieci, młodzież jak i osoby starsze jak powinna wyglądać zbilansowana dieta. Swoją edukację ukończyłam na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie też, w czasie studiów, pracowałam w kołach naukowych. Dodatkowy rozwój dawał mi wiele radości.

Dietetyk Naturhouse Donata Bekalarska

"W Centrum Dietetycznym Naturhouse pracuję od 2016 roku. Moja przygoda zaczęła się na stanowisku asystentki. Teraz, jako dietetyk Naturhouse staram się przeprowadzać edukację żywieniową wśród pacjentów, przekazywać ideę zdrowej i pełnowartościowej diety. Bardzo ważne dla mnie jest, aby pacjenci wprowadzili zdrowe nawyki żywieniowe do swojego życia na stałe i zmienili swój sposób żywienia raz na zawsze.
Ukończyłam studia I stopnia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach ze specjalnością dietetyk kliniczny. Aktualnie poszerzam swoją wiedzę na studiach II stopnia w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Kalendarium

 

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 475

W poprzednim tygodniu: 782

W tym miesiącu: 2879

W poprzednim miesiącu: 3032

Wszystkich: 138499