Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Spotkanie "Żywienie w okresie menopauzy"

Utworzono dnia 14.06.2018
Czcionka:

20 czerwca 2018 o godz. 17:00 zapraszamy na piąte spotkanie z cyklu "Zasady zdrowego żywienia". Tym razem porozmawiamy o diecie w okresie menopauzy. Spotykamy się w Bibliotece Centralnej przy ulicy Kalwaryjskiej 62 D. Wstęp wolny!

Zasady zdrowego żywienia to cykl comiesięcznych spotkań dietetycznych dla dorosłych. Pokażemy, jak dobrze i racjonalnie komponować posiłki. Na tematykę kolejnych spotkań wpływ będą mieli sami uczestnicy. W zależności od ich potrzeb, będą poruszane coraz to nowe tematy. Spotkania prowadzić będą specjalistki z  oddziału Naturhause w Piekarach Śląskich.

Osoby prowadzące:

Dietetyk  Klaudia Alcer

"Jestem Dietetyczką Naturhouse od 2015 roku. Praca z ludźmi dostarcza mi wiele pozytywnej energii. Radość innych z pokonywania własnych barier, docierania do celu, walki o zdrowie i lepsze samopoczucie daje i mi wiele satysfakcji. Ważną misją mojej pracy jest poprawa zdrowia szerszej społeczności. Z chęcią uczestniczę w akcjach promocji zdrowia: szkolę dzieci, młodzież jak i osoby starsze jak powinna wyglądać zbilansowana dieta. Swoją edukację ukończyłam na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie też, w czasie studiów, pracowałam w kołach naukowych. Dodatkowy rozwój dawał mi wiele radości.

Dietetyk Naturhouse Donata Bekalarska

"W Centrum Dietetycznym Naturhouse pracuję od 2016 roku. Moja przygoda zaczęła się na stanowisku asystentki. Teraz, jako dietetyk Naturhouse staram się przeprowadzać edukację żywieniową wśród pacjentów, przekazywać ideę zdrowej i pełnowartościowej diety. Bardzo ważne dla mnie jest, aby pacjenci wprowadzili zdrowe nawyki żywieniowe do swojego życia na stałe i zmienili swój sposób żywienia raz na zawsze.
Ukończyłam studia I stopnia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach ze specjalnością dietetyk kliniczny. Aktualnie poszerzam swoją wiedzę na studiach II stopnia w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach.    

Kalendarium

 

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 321

W poprzednim tygodniu: 806

W tym miesiącu: 1188

W poprzednim miesiącu: 3520

Wszystkich: 172679