Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Mój portret z Babcią i Dziadkiem

Utworzono dnia 07.01.2021
Czcionka:

W ubiegłym roku hucznie obchodziliśmy wspólnie Dzień Babci i Dziadka. Obecna sytuacja epidemiczna nie pozwala nam na zorganizowanie spotkania, ale bardzo chcielibyśmy zobaczyć Was znowu u nas. Dlatego mamy propozycję dla wszystkich wnuków. Przygotujcie swój portret z Babcią i Dziadkiem w formie pracy plastycznej, w dowolnym formacie, dowolną techniką artystyczną (np. rysunek, malarstwo, fotografia, kolaż lub połączenie wszystkich tych form) przedstawiającą Waszą relację z dziadkami i ich rolę w Waszym życiu.

Na Wasze prace czekamy do dnia 20 stycznia 2021 roku w Bibliotece Centralnej przy ul. Kalwaryjskiej 62d. Wszystkie prace zgłoszone do konkursu zostaną wyeksponowane w holu biblioteki w formie wystawy, każda praca zostanie opatrzona numerkiem a każdy z odwiedzających bibliotekę w dniach 25-29.01.2021 będzie mógł ocenić prace i na podstawie tych ocen wyłonionych zostanie 3-ech zwycięzców. Dla autorów najciekawszych prac przewidziane są atrakcyjne nagrody w formie zestawów dla wnuków, Babć i Dziadków. Zapraszamy do zabawy!

Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piekarach Śląskich i w mediach społecznościowych do dnia 5 lutego 2021.

Szczegóły w regulaminie dostępnym do pobrania poniżej 

 
 

ZAŁĄCZNIKI:

Regulamin - Mój portret z Babcia i Dziadkiem

Utworzono dnia 08.01.2021, 09:01

Kalendarium

 


 

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 924

W poprzednim tygodniu: 836

W tym miesiącu: 2300

W poprzednim miesiącu: 3392

Wszystkich: 250684