Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Kompetencje XXI wieku

Utworzono dnia 23.01.2019
Czcionka:

Miejska Biblioteka Publiczna w Piekarach Śląskich przyjmuje zapisy kandydatów chętnych do wzięcia udziału w programie “Kompetencje XXI wieku”. Jest to regionalny program podnoszenia kwalifikacji językowych oraz zdolności informatycznych wśród mieszkańców naszego regionu, współfinansowany przez Unię Europejską.

Projekt „KOMPETENCJE XXI WIEKU – regionalny program podnoszenia kwalifikacji językowych i ICT” realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Społeczny).

Jego głównym celem jest zwiększenie adaptacyjności dorosłych osób, poprzez wzrost kwalifikacji w zakresie ICT oraz języków obcych wśród mieszkańców województwa śląskiego, w szczególności osób powyżej 50 roku życia oraz o niskich kwalifikacjach.

W ramach programu oferowane są darmowe kursy z języka niemieckiego, angielskiego, francuskiego i szkolenie informatyczne dla osób, które spełniają określone w programie kryteria:

– ukończone 25 lat,
– osoba pracująca (jakakolwiek umowa o pracę),
– osoba nie prowadząca działalności gospodarczej,
– wykształcenie maksymalnie średnie,

Ilość miejsc w programie jest ograniczona (grupy 12. osobowe)

Zapisy przyjmujemy w Bibliotece Centralnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piekarach Śląskich, przy ul. Kalwaryjskiej 62D lub pod nr telefonu 32 767 59 75.

 

 

Kalendarium

 


 

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 794

W poprzednim tygodniu: 1204

W tym miesiącu: 2979

W poprzednim miesiącu: 3096

Wszystkich: 204488