Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Gra miejska - Tropiciele zaginionych słów

Utworzono dnia 16.09.2019
Czcionka:

"W Piekarach Śląskich od pewnego czasu panuje panika. Otóż niepostrzeżenie od jakiegoś czasu w mieście znikają słowa. Okazuje się, że brakuje ich coraz więcej i więcej. Nauczyciele i uczniowie w szkołach nie mogą wyrazić swoich myśli, bo brak im słów, urzędnicy nie piszą urzędowych pism, bo brak im słów. Nawet piekarze w Piekarach zaczynają odczuwać brak słów. Zaniepokojeni mieszkańcy postanowili wyśledzić i wytropić tajemniczego złodzieja."

Miejska Biblioteka Publiczna im. Teodora Heneczka w Piekarach Śląskich zaprasza do udziału w grze miejskiej pt. „Tropiciele zaginionych słów”, która rozpocznie się 28 września 2019 roku (sobota) o godz. 10:00.

Gra miejska to zabawa dla dużych i małych. Gracze wcielą się w detektywów, którzy przemieszczając się po Piekarach Śląskich będą stąpać śladami twórców pochodzących z tego miasta. Do udziału zapraszamy drużyny składające się od 1 do 5 osób. Mogą to być rodziny, przyjaciele, znajomi. Aby wziąć udział w grze należy koniecznie wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie: (ZAPISY ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE)

Po zapisaniu się poprzez formularz zgłoszeniowy szczegółowe informacje o samym przebiegu gry zostaną przesłane mailem po zakończeniu zapisów najpóźniej 24 września 2019. Gra odbędzie się w centrum Piekar Śląskich i potrwa ok. 2 godz. Liczba miejsc jest ograniczona! Dla najlepszych przewidziane są nagrody!

Scenariusz gry przygotował Karol Baranowski. Wydarzenie odbywa się w ramach projektu „Piekary Literackie: historia i tradycja miasta słowem pisana”, dofinansowanego przez Muzeum Historii Polski w programie Patriotyzm Jutra.

W razie pytań, kontakt do organizatora: instruktor@biblioteka.piekary.pl

Gra miejska - Tropiciele zaginionych słów

Utworzono dnia 07.10.2019, 09:31

Kalendarium

 


 

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 276

W poprzednim tygodniu: 759

W tym miesiącu: 1283

W poprzednim miesiącu: 3860

Wszystkich: 231053