Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

XI Konkurs "Zobacz, jaki jestem zdolny"

Utworzono dnia 26.02.2018
Czcionka:

Już po raz jedenasty Miejska Biblioteka Publiczna w Piekarach Śląskich ogłasza Międzyszkolny Konkurs Recytatorski ZOBACZ, JAKI JESTEM ZDOLNY pod tytułem KOCHAM CIĘ POLSKO!

Konkurs skierowany jest do uczniów Szkół Specjalnych oraz szkół z Oddziałami Integracyjnymi z Piekar Śląskich oraz z miast regionu. W swoim zamierzeniu ma wyzwalać w uczestnikach satysfakcję i radość płynącą z recytacji, a tym samym wyrażenia siebie. Konkurs przebiegał będzie w dwóch kategoriach: dla dzieci mówiących i dla dzieci porozumiewających się przy wykorzystaniu tzw. komunikacji alternatywnej.

Tegoroczny Konkurs tematycznie nawiązuje do 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Jego celem jest m.in. rozwinięcie ciekawości poznawczej związanej
z ojczyzną, jej historią i tożsamością narodową. 

Z pewnością każdy z uczestników znajdzie utwór do własnej interpretacji.  Licząc na udział i zaangażowanie prosimy o potwierdzenie udziału w konkursie na załączonej Karcie Zgłoszenia i przesłanie jej drogą elektroniczną na adres: bc@biblioteka.piekary.pl, faxem lub dokonać zgłoszenia telefonicznie pod numerem telefonu 032 767 59 75, podając dane uczestników, tytuły utworów przewidzianych do recytacji oraz imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego ucznia do dnia 15 marca br.

Konkurs odbędzie się 10 kwietnia br. o godzinie 10: 00 w Bibliotece Centralnej przy ulicy Kalwaryjskiej 62 D.

ZAPRASZAMY!!!

ZAŁĄCZNIKI:

Karta zgłoszenia "Zobacz, jaki jestem zdolny 2018"

Utworzono dnia 26.02.2018, 09:38

Regulamin "Zobacz, jaki jestem zdolny 2018"

Utworzono dnia 26.02.2018, 09:38

Kalendarium