Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

X edycja pod hasłem "Po szerokim polu modra Wisła płynie"

Utworzono dnia 08.02.2017
Czcionka:

X KONKURS RECYTATORSKI - ZOBACZ, JAKI JESTEM ZDOLNY

Już po raz dziesiąty Miejska Biblioteka Publiczna w Piekarach Śląskich ogłasza Międzyszkolny Konkurs Recytatorski ZOBACZ, JAKI JESTEM ZDOLNY pod tytułem PO SZEROKIM POLU MODRA WISŁA PŁYNIE.

Konkurs skierowany jest do uczniów Szkół Specjalnych oraz szkół z oddziałami integracyjnymi z Piekar Śląskich oraz z miast regionu. W swoim zamierzeniu ma wyzwalać w uczestnikach satysfakcję i radość płynącą z recytacji, a tym samym wyrażenia siebie. Konkurs przebiegał będzie w dwóch kategoriach: dla dzieci mówiących i dla dzieci porozumiewających się przy wykorzystaniu tzw. komunikacji alternatywnej.

Tegoroczny Konkurs tematycznie wpisuje się w Rok Rzeki Wisły, ogłoszony uchwałą w sprawie ustanowienia roku 2017 - Rokiem Rzeki Wisły, przez Sejm RP i planowany jest na dzień 7 kwietnia.

Z pewnością każdy z uczestników znajdzie utwór do własnej interpretacji.  Licząc na udział i zaangażowanie prosimy o potwierdzenie udziału w konkursie na załączonej Karcie Zgłoszenia i przesłanie jej drogą elektroniczną na adres: bc@biblioteka.piekary.pl, faxem lub dokonać zgłoszenia telefonicznie pod numerem telefonu  32 767 59 75, podając dane uczestników, tytuły utworów przewidzianych do recytacji oraz imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego ucznia do dnia 15 marca br.

Konkurs odbędzie się 7 kwietnia br. o godzinie 10: 00 w Bibliotece Centralnej przy ulicy Kalwaryjskiej 62 D.

ZAPRASZAMY!!!


DO POBRANIA

X konkurs recytatorski "Zobacz jaki jestem zdolny". Edycja 2017

Utworzono dnia 10.04.2017, 12:55

ZAŁĄCZNIKI:

Regulamin konkursu

Utworzono dnia 08.02.2017, 09:22

Karta zgłoszenia uczestnika

Utworzono dnia 08.02.2017, 09:22

Kalendarium